Medewerkers - GAIM
HomeOver onsMedewerkers

Medewerkers

Bedrijfsleiding & Clustercoördinatoren

"Bij GAIM werken is elke dag een nieuwe uitdaging!"

Krista IJzerman

Clustercoördinator EMVI, Tender & Support

+31 650223150
k.ijzerman@gaim.nl

"Waar een wil is is een weg… Je moet 'm alleen nog even ontwerpen."

Floris Kock

Clustercoördinator Assetmanagement & Milieu

+31 653359141
f.kock@gaim.nl

Wout Bisselink

Bedrijfsleider

+31 653185106
w.bisselink@gaim.nl

EMVI & Tender

"Ik vind het inspirerend om met collega’s te werken die voor elke tender of EMVI-plan steeds weer op zoek gaan naar dat extraatje om samen met onze opdrachtgevers dé winnende aanbieding te maken. Om dagelijks deze wil tot verbeteren te zien en ondervinden maakt mij erg enthousiast!"

Martijn Kuipers

Tendermanager


m.kuipers@gaim.nl

"GAIM is een platte organisatie met een hands-on mentaliteit en korte lijntjes, waar je als medewerker veel eigen verantwoordelijkheid krijgt."

Arjan Apperlo

EMVI redacteur


a.apperlo@gaim.nl

"Bij GAIM werken we aan morgen en daarmee sta je aan de wieg van vernieuwingen. Je krijgt tijd en ruimte om hier actief mee bezig te zijn."

Marcella van Soolingen

EMVI redacteur en BVP specialist


m.vansoolingen@gaim.nl

"Bij GAIM voel je direct de prettige werksfeer binnen een jonge omgeving. De lijntjes tussen collega’s zijn kort en de betrokkenheid (op persoonlijk en werkvlak) is groot."

Mellissa van der Wei

EMVI redacteur


m.vanderwei@gaim.nl

"GAIM... gericht doelen behalen!"

Dwight Dorn

Tendermanager


d.dorn@gaim.nl

Support

"GAIM is voor mij een adviesbureau met een fijne bedrijfscultuur waaraan ik mijn bijdrage kan leveren en veel kan leren van collega's. Dankzij deskundige specialisten bieden wij toegevoegde waarde aan het begeleiden én oplossen van diverse en complexe uitdagingen."

Mohamed Alzubaidi

Systems Engineer


m.alzubaidi@gaim.nl

"GAIM als werkgever is uniek door de ruimte voor eigen inbreng en zelfontplooiing. Daarnaast kom je overal en nergens in Nederland, je ontmoet iedere dag andere mensen en werkt op uiteenlopende projecten."

Leon Lankhorst

Systems Engineer


l.lankhorst@gaim.nl

"Roads? Where we're going we DESIGN roads."

Sander Terburg

Civieltechnicus en Illustrator


s.terburg@gaim.nl

Paul van Elten

Landelijk Coördinator Geometrie en landmeter


p.vanelten@gaim.nl

Jeroen Wonink

Landmeter / uitzetter


j.wonink@gaim.nl

Bart Koning

Landmeter / uitzetter


b.koning@gaim.nl

Herwin Hop

Landmeter / uitzetter


h.hop@gaim.nl

"GAIM is een club met jonge en gemotiveerde medewerkers, waar het uitvoeren van mooie projecten en het gezamenlijk verbeteren van de kennis en kunde hoog in het vaandel staan."

Hans de Jong

Systems Engineer


h.dejong@gaim.nl

Engineering

"Gezamenlijk best for project!"

Marc Kropff

Ontwerpleider


m.kropff@gaim.nl

"GAIM is voor mij een werkgever met eindeloze carrièremogelijkheden en verschillende projecten; van riolering in een achterpad tot het herinrichten van platformen op Schiphol."

Marcel van Tend

Ontwerpleider

+31 650226211
m.vantend@gaim.nl

"GAIM is een veelzijdig, innovatief en inspirerend bedrijf dat constant op zoek is naar verbetering. Een enthousiast team dat altijd voor de winst gaat."

Remco van Dee

Ontwerpleider


r.vandee@gaim.nl

"GAIM is voor mij de vrijheid om samen vorm te geven aan mooie infrastructurele projecten."

Bernoe ten Brinke

Ontwerpleider


b.tenbrinke@gaim.nl

Arnoud de Boer

Civiel Technisch (3D) Ontwerper


a.deboer@gaim.nl

"Ik heb mij binnen GAIM kunnen ontwikkelen in mijn interesses: het toepassen van 3D ontwerpen en BIM toepassingen binnen de GWW."

Erwin Roetert

Civiel Technisch (3D) Ontwerper


e.roetert@gaim.nl

"Werken binnen de dynamische en uitdagende sector van de civieltechnische infrastructuur, volop ontwikkelingsmogelijkheden? Welkom bij GAIM!"

Marc Lammers

Civiel Technisch Ontwerper


m.lammers@gaim.nl

"Waarom zou je je zorgen maken over de mobiliteit van vandaag, als je kan werken aan die van morgen?"

Arjen Nieuwenhuis

Civiel Technisch Ontwerper


a.nieuwenhuis@gaim.nl

"In de grote speeltuin die infratechniek heet, vind ik het mooi om samen met realisatie te werken aan een door de klant gedragen ontwerp. GAIM is een pragmatisch adviesbureau en voor mij de ideale werkgever doordat het is gelieerd aan een aannemer (KWS)."

Marnix van Leussen

Civiel Technisch Ontwerper


m.vanleussen@gaim.nl

"Samen met de opdrachtgever naar een realistisch en doordacht ontwerp."

Rik Nuij

Civiel Technisch Ontwerper


r.nuij@gaim.bl

"Wanneer je ons vraagt voor ondersteuning is het GAIM ON!"

Willem van der Meulen

Ontwerpleider


w.vandermeulen@gaim.nl

Assetmanagement & Milieu

"Ik mag iedere dag weer aan de slag met een groep jonge, gedreven collega’s die verder kijken dan de grenzen van hun werkgebied. Dit levert creatieve en nuttige nieuwe inzichten en oplossingen, die wij als spin in het web bij de diverse KWS vestigingen inzetten."

Bart van de Camp

GIS specialist


b.vandecamp@gmail.com

"Ik vind het een uitdaging om aan diverse grote en integrale projecten te werken, via GAIM direct voor de aannemer!"

Chiem Ekelhof

Civiel Technisch Ontwerper & Verhardingsadviseur


c.ekelhof@gaim.nl

+